Kështu quhet albumi i ri i Liam Gallagher  (foto)

6:07 am 06.03.17

MANCHESTER, ENGLAND - OCTOBER 02: Liam Gallagher arrives for the special screening of Oasis documentary "Supersonic" at Odeon, The Printworks on October 2, 2016 in Manchester, United Kingdom. (Photo by Shirlaine Forrest/WireImage)

 

Liam Gallagher ka bërë të ditur emrin e albumit të tij të ri.

Ish frontmeni i Oasis ka shkruar në Twitter një mesazh duke treguar se albumi i ri ka emrin As You Were.

“Për gjithë ju urrejtës, ka vetëm një emër për albumin tim të mrekullueshëm dhe është AS YOU WERE.” ka shkruar Liam në postimin e tij.

 

as

 

Liam ka konfirmuar pjesëmarrjen në disa festivale gjatë këtij viti. Ai do të jetë ‘headline’ edhe në festivalin e mirënjohur Exit Festival që mbahet gjatë muajit korrik në Novi Sad të Serbisë.

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM