Kështu dukej Rita në ndenjën pas çmimeve Grammy

4:24 pm 30.01.18

Rita Ora është kujdesur që pjesë të trupit të saj t’i zbuloj në ndenjën e organizuar pas ndarjes së Çmimeve Grammy, derisa në ceremoni ishte dukur ndryshe.

Rita është shfaqur me një fustan të zi të Camila Cabelo të tejdukshëm i cili i tregonte të brendshmet e zeza dhe i ekpozonte qartësisht gjoksin, transmeton Top Channel.

Edhe kështu Rita duket jashtëzakonisht bukur.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM