Këngëtarja shqiptare Ava Max publikon këngën e re ‘So Am I’

10:57 am 08.03.19

Një emër i ri shqiptar po synon sukseset në muzikën ndërkombëtare. Bëhet fjalë për 24 vjeçaren, Ava Max e cila është gati ti pushtoj toplistat amerikane, shkruan Indeksonline.

Pas suksesit të madh që pati me këngën ‘Sweet but Psycho’ ajo ka publikuar projektin e saj më të ri. Kënga e re nga këngëtarja shqiptare mban titullin ‘So Am I’ dhe është sjellur së bashku me videoklip.

Ky projekt tashmë gjendet në kanalin ‘YouTube’ dhe pritet të ketë suksesin e këngës së mëparshëm.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM