Kasabian po realizojnë videon për këngën e re 

1:34 pm 08.03.17

Kasabian kanë ndarë me fansat pak minuta nga prapaskenat e realizimit të videospotit të ri.

Përmes faqes së tyre në Facebook, bendi ka ofruar pamje nga inçizimet e singlit të radhës që do të jetë nga albumi i ri.

Siç mund të shihet edhe në video, përveç anëtarëve të bendit në këtë videospot do të jenë edhe dy aktorët e njohur britanik, Noel Fielding dhe Stephen Graham.

 

kas2

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM