Kanye dhe Kim hapin linjën e veshjeve për fëmijë  (foto)

7:22 pm 04.05.17

Kanye dhe Kim Kardashian West kanë zyrtarizuar fillimin e linjës së re të veshjeve për fëmijë.

‘The Kids Supply’ hapet zyrtarisht nesër gjatë pasdites në Shtetet e Bashkuara.

“Gjatë viteve të fundit, Kanye dhe unë kemi krijuar pothuajse të gjitha veshjet për fëmijët tanë,” ka shkruar Kim në rrjetet sociale.

“TheKidsSupply është diçka që kemi punuar për një kohë të gjatë. Ndjehem shumë e emocionuar për këtë!”

Më poshtë mund të shikoni postimet e Kim, dhe gjithashtu disa prej koleksioneve të postuara nga ajo në Snapchat.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM