Jorja Smith – ‘Let Me Down’ (ft. Stormzy)

6:58 pm 11.01.18

 

Jorja Smith ka bashkëpunuar me Stormzy për singlin e saj të ri ‘Let Me Down’.

Kënga u dha premierë sot në emisionin e Beats 1 të Zane Lowe, derisa këngëtarja i tregoi udhëheqësit të emisionit se si ndodhi bashkëpunimi me yllin e zhanrit grime.

“Isha në studio me Ed [Thomas], dhe ai po luante në piano, e unë po këndoja, dhe Stormzy po inkuadrohej kohë pas kohe – kështu bënë ai në refren,” ka treguar Smith.

“Ai u fut lehtazi në këngë dhe ndjej se ashtu duket edhe kur e dëgjojmë këngën.”

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM