Jake Gyllenhaal zbulon rolin e ti në filmin e ri ‘Spider-Man: Far From Home’

10:25 am 06.12.18

 


Jake Gyllenhaal ka zbuluar se cili do të jetë roli i ti në filmin e ri të
radhës ‘Spider-Man: Far From Home’, i cili vjen pas ‘Spider-Man Homecoming’ dhe pritet të lansohet vitin e ardhshëm.

 

Gyllenhaal, ka bërë të ditur rolin e ti në këtë film nëpërmjët një video të postuar në Instagram, ku aktori shihet duke lexuar një publikim të vjetër nga seria komike “The Amazing Spider-Man”, e cila ka lënë të kuptohet se do të luajë në rolin e Quentin Beck aka Mysterio.

 

Në ‘Spider-Man Far From Home’ do të luajnë edhe aktorë të tjerë si Tom Holland, Zendaya, Samuel L. Jackson, and Michael Keaton on set.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM