Ja si i këndojnë tifozët e Dinamos legjendës Kujtim Shala  (video)

6:11 pm 02.09.17

 

Tifozët e Dinamo Zagrebit janë kujdesur në maksimum që t’i ofrojnë një mikëpritje emocionale kosovarit Kujtim Shala, dikur lojtar i rëndësishëm për këtë skuadër dhe tani legjendë për tifozët që nuk e harrojnë asnjëherë.

Shala është i ftuar si mysafirë nderi për ndeshjen Kroaci – Kosovë, dhe në video mund të shihni momentet emocionale kur tifozët e Dinamo Zagrebit i këndojnë atij, gjatë një turneu futbollistik që po mbahej dhe ku prezent ishin edhe legjendat e klubit kroat.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM