Ja si duket Amber Rose, në Hawai  (foto)

10:22 am 01.02.17

Amber Rose ka shfaqur trupin e saj teksa po shijon disa pushime në Hauai.

33-vjeçarja ka treguar format e saj bombastike edhe pse ka nxjerrë në pah celulitin, duke mos e patur aspak problem.

E veshur me një palë bikini blu, Amber duket se ka dëshpëruar paska fansat me celulitin tek fundshpina dhe këmbët e saj.  / Top Channel /

 

 

amber2

amber3

amber4

amber5

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM