Ja kur e luan Trepça ’89 ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve  (foto)

8:13 pm 16.06.17

 

UEFA ka postuar sot në webfaqen e saj detajet rreth shortit për raundin e parë dhe të dytë të kualifikimeve për sezonin 2017/18 në Ligën e Kampionëve.

Shorti do të hidhet ditën e hënë prej orës 12:00 në Nyon.

Janë dy raunde me ekipe të cilat do të mësojnë kudnërshtarët e tyre gjatë kësaj dite.

Në raundin e parë bënë pjesë edhe skuadra kosovare, Trepça ’89.

 

 

Ndeshjet e raundit të parë (aty ku është edhe Trepça ’89) do të luhën më 27/28 qershor dhe më 4/5 korrik.

Më pas, fituesit e ndeshjeve nga raundi i parë do t’i bashkohen çifteve në raundin e dytë.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM