Ja fotoja e parë e Tekashi 6ix9ine në burg

12:38 pm 08.01.19

Ka dalë fotoja e parë e Tekashi 6ix9ine nga nga burgu, pasi e dashura e tij ka postuar një fotografi të tyre së bashku.

Reperi kontraversal i ‘Gummo’ aktualisht është i burgosur në një burg federal të SHBA ndërsa ai pret gjyqin për akuza të fajdeve dhe armëmbajtjes këtë vit. Nëse shpallet fajtor, ai përballet me një dënim minimal prej 32 vjetësh. Akuzat thuhet se lindin nga një hetim pesë-vjeçar ndaj bandës së rrugës Nine Trey Bloods, pjesë e të cilës është anëtar 6ix9ine.

Megjithëse ai është burgosur që nga nëntori i vitit 2018, fotoja e parë e reperit pas hekurave ka dalë dje nga e dashura e tij.
Ajo ndau një foto të sinqertë në instagram duke puthur reperin. Ajo titulloi atë: “Ai është mirë, kënaquni”

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM