Iu dha lamtumira e fundit Fadil Vokrrit

10:59 pm 10.06.18

 

Me nderime të larta shtetërore është varrosur të dielën në Prishtinë, Fadil Vokrri, Kryetar i Federatës së Futbollit të Kosovës.

Fadil Vokrri, 57-vjeçar, ndërroi jetë të shtunën në mëngjes, pas një sulmi në zemër.

Përfaqësuesit e institucioneve të Kosovës e kanë vlerësuar lartë punë dhe veprën e kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrrit për sportin e Kosovës, transmeton Radio Evropa e Lirë.

 

…lexo artikullin e plotë

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM