Ibrahimovic te ‘Jimmy Kimmel’: Flet për kalimin në LA Galaxy, vetëbesimin e tij dhe botërorin

8:50 am 20.04.18

 

Zlatan Ibrahimovic ka qenë mysafir në emisionin televiziv amerikan ‘Jimmy Kimmel Live’.

Sulmuesi suedez ka folur rreth kalimit të tij në ekipin LA Galaxy, për nofkën e tij të preferuar që fansat i kanë dhënë atij, për golin e parë shënuar për skuadrën e re, për vetëbesimin e tij, dhe për Kampionatin Botëror.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM