Haxhiu: Vetëvendosje s’e përkrah këtë marrëveshje të demarkacionit

1:11 pm 05.03.18

 

Duke iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve, pas përfundimit të mbledhjes së Kryesisë së Kuvendit, deputetja Albulena Haxhiu tha se Vetëvendosje nuk përkrah marrëveshjen e demarkacionit.

“Vetëvendosje nuk do ta përkrahë këtë marrëveshje. Është në dëm të vendit dhe Vetëvendosje nuk ka si ta përkrahë. Kam dëgjuar për spekulime të tilla, por nuk do të përkrahet nga ne”, tha Haxhiu, transmeton Koha.net.

Në opinion janë përhapur lajme se seanca Kuvendit me temë Demarkacioni mund në një njërën nga tri ditët e punës të fundit të javës.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM