Hap dyert e shtëpisë në Kiev për t’i pritur tifozët e Liverpoolit (video)

6:18 am 23.05.18

 

Çmimet e akomodimit në qytetin e Kievit janë ngritur në shuma marramendëse për ditën kur skuadrat Liverpool dhe Real Madrid do të përballen në finalen e Ligës së Kampionëve.

Duke parë këtë, një tifoz ukrainas i Liverpoolit ka vendosur t’u bëjë më të lehtë rrugëtimin miqve të tij anglez të cilët përkrahin skuadrën e njëjtë.

Yuriy ka vendosur të hap dyert e shtëpisë së tij për disa tifozë anglez të cilët dëshirojnë të kalojnë natën aty, pa pagesë.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM