Haim – ‘Little of Your Love’ 

6:06 pm 02.10.17

 

Haim kanë nxjerr singlin e ri, ‘Little Of Your Love’.

Kënga është pjesë e albumit të dytë Something To Tell You që doli gjatë muajit korrik.

Në klipin e këngës ‘Little Of Your Love’ shfaqen anëtaret e bendit të cilat kërcejnë në lokalin Oil Can Harry’s në Los Angeles.

Videoklipi është punuar nga i famshmi Paul Thomas Anderson, dhe kjo nuk është hera e parë që Haim bashkëpunojnë me regjisorin nga filmi There Will Be Blood.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM