Gjyshja më e pashme në rruzullin tokësor  (foto)

7:10 am 27.03.17

Është 47 vjeçare, nga Serbia.

Zaklina është bërë e famshme kohët e fundit për shkak të fotove që poston në rrjetet sociale.

Stili i saj elegant dhe format e pabesueshme trupore bëjnë që të duket si një modele në fillim të karrierës.

Zaklina ka jetuar në Zvicër, Francë dhe Poloni, ndërsa aktualisht banon në Itali. Ajo ka një vajzë 28-vjeçare dhe dy mbesa, transmeton Top Channel.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM