Eminem me këngë të re bashkë me Beyoncen

5:03 am 11.11.17

 

Eminem ka shpërndarë singlin e tij të ri ‘Walk On Water’, një bashkëpunim me R&B këngëtaren Beyonce.

Kënga mendohet të jetë pjesë e albumit të ri të shumëpritur të reperit nga Detroit.

Është raportuar se albumi i ri i Eminem do të quhet Revival, derisa fansat kanë thënë se ky album do të kompletoj trilogjinë e albumeve pas atij Relapse (2009) dhe Recovery (2010).

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM