E veja e Chester Bennington poston foto të këngëtarit, disa ditë para vetëvrasjes (foto)

12:51 pm 07.09.17

 

E veja e Chester Benningtonit, frontmenit të Linkin Park, ka bërë publike një foto që ajo, bashkë me Chester, dhe me fëmijët kishin bërë pak ditë para vetëvrasjes së këngëtarit.

Në foton e postuar në Twitter, Talinda ka treguar se kjo foto është bërë vetëm pak ditë para se burri i saj të bënte vetëvrasje.

 

 

“Kjo ishte disa ditë para se burri im i morri jetën vetes. Mendimet vetëvrasëse ishin aty, por kurrë nuk do ta kuptonim. #fuckdepression”  ka shkruar Talinda.

Frontmeni i Linkin Park bëri vetëvrasje më 20 korrik. Ai ishte 41 vjeç.

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM