E jashtëzakonshme: Donald Trump këndon ‘New Rules’ të Dua Lipas (video)

4:13 pm 08.10.17

 

Kënga ‘New Rules’ nga Dua Lipa është bërë në një remiks të pazakontë – një mashup me fjalimet e presidentin amerikan Donald Trump.

Shikone videon e cila ka marrë afër gjysmë milioni shikues në You Tube.

 

 

Por, duket se Duas dhe ekipit të saj nuk është se i ka lënë përshtypje të mira ky miksim i këngës.

Derisa moderatori i Radio 1, Greg James e postoi videon në Twitter duke komentuar “Oh zot”, ka qenë Dua që ka shkruajtur duke thënë “Jo”.

Ndërkohë, bateristi i këngëtares, William Bowerman ka komentuar: “Babai sapo ma dërgoi këtë”, derisa shoku muzicient i Duas, Ed Seed është përgjigjur: “Jo. Kurre nuk qeshet me Trumpin.”

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM