Dy këngë të reja nga Mac DeMarco

7:02 pm 08.05.18

 

Mac DeMarco ka lëshuar dy këngë të reja të cilat, siç i ka përshkruar ai, “janë inçizuar në tepihun e kuq gjatë Met Gala”.

‘She’s My Sweet’ dhe ‘Fuck The Toronto Raptors’ janë dy këngët e reja të cilat DeMarco i sjell pas këngës ‘Eternally 12’ që e nxorri ditë më parë në bashkëpunim me Melanie Faye.

Vitin e kaluar këngëtari nxorri albumin This Old Dog, derisa tani fansat besojnë se shumë shpejt do të ketë edhe një album të ri.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM