Dua Lipa në “Vogue”

4:37 pm 05.12.18

Image result for dua lipa vogue

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, është pjesë e numrit të muajit janar të revistës prestigjioze “Vogue” e Britanisë.

Lajmin ajo e postoi në rrjetin e Instagramit ku shkroi:
“Jam tejet e lumtur për përzgjedhjen time dhe është diçka që do ta mbaj afër zemrës”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Ajo duket engjëllore ne fotografitë e realizuar nga Nadine Ijewere.

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM