Dua Lipa duket ‘super stylish’ në videon për këngën ‘New Rules’ (video)

6:07 am 08.07.17

Princesha e muzikës dark-pop, Dua Lipa, ka sjellë edhe singlin e saj më të ri.

Në videospotin për këngën ‘New Rules’ ajo paraqitet me një stil të jashtëzakonshëm.

Xhirimet për këtë videospot janë bërë në Hotel Confidante në Miami Beach, vend ky i njohur për ndërtesat Art Deco dhe për klubet ekstravagante të natës.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM