Dua Lipa dhe Ariana Grande bashkëpunojnë në këngën ‘Bad To You’

6:16 pm 09.04.18

 

Pas bashkëpunimit me Calvin Harris, në këngën ‘One Kiss’, Dua Lipa tani do të sjell edhe një bashkëpunim tjetër.

‘Bad To You’ quhet kënga në të cilën kanë bashkëpunuar Dua Lipa dhe Ariana Grande.

Sipas raportimeve, një pjesë e këngës ka rrjedhur online, duke lënë të kuptohet se shumë shpejt do të lëshohet e tërë kënga.

Gjatë muajit janar, Lipa e kishte postuar në Instagram një foto të saj bashkë me këngëtaren Grande.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM