Dua Lipa dhe Andrea Bocelli publikojnë “If Only”, vokali i shqiptares lë pa fjalë!

3:03 pm 26.10.18

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa dhe këngëtari italian, Andrea Bocelli kanë publikuar projektin e ri.

“If Only” mban emrin ky projekt dhe është më i veçanti që keni dëgjuar nga Dua, ku ajo tregon tërë potencën vokale që ka.

Ky projekt vjen në kuadër të albumit “Si” të Adrea i cili është publikuar sot./Indeksonline/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM