Dua Lipa debuton në ‘Saturday Night Live’

8:38 pm 05.02.18

 

Dua Lipa bëri debutimin në emsionin Saturday Night Live duke perofmruar këngët ‘New Rules’ dhe ‘Homesick’.

Gjatë episodit të drejtuar nga aktorja Natalie Portman, Lipa këndoi dy këngët që janë pjesë e albumit të saj debutues, këngë këto që në Shtetet e Bashkuara kanë zënë vend në dhjetëshen më të mirë të Billboard Hot 100.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM