Dua Lipa, Charli XCX, Zara Larsson, MØ dhe Alma e këndojnë bashkë ‘IDGAF’

2:58 pm 21.02.18

 

Revista NME pyet nëse kjo është performanca më e mirë Live Lounge deri më tani?

 

Dua Lipa është bërë bashkë me këngëtaret ALMA, Zara Larsson, MØ dhe Charli XCX për të performuar këngën ‘IDGAF’ në Live Lounge të BBC Radio 1.

Kënga ‘IDGAF’ është pjesë e albumit debutues të Duas. Videoja e kësaj kënge është punuar nga Henry Scholfield, në bashkëpunim me Stromae.

Më poshtë, shikone performancën e Duas, dhe këngëtareve tjera të lartëpërmendura, realizuar sot në Live Lounge.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM