Drake – ‘I’m Upset’

5:24 pm 14.06.18

 

Drake ka shpërndarë videospotin për këngën ‘I’m Upset’ dhe ka konfirmuar datën kur do të nxjerr albumin e ri.

Albumi i pestë i këngëtarit kanadez, Scorpion, do të dal më 29 qershor, derisa përmes faqes në Instagram ai ka zbuluar edhe pamjen artistike të albumit.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM