Dëgjo 2-orë mix nga Four Tet në BBC Essential Mix

8:18 pm 18.03.18

 

Kieran Hebden, i njohur si Four Tet, ishte pjesë emisionit javor Essential Mix në BBC radio.

Muzicienti anglez lëshoi muzikë për dy orë, përfshirë një këngë të re të quajtur ‘Sway’.

Në miksimin e tij përfshihen remiksa të këngëve nga emrat si Destiny’s Child, Selena Gomez, Bicep, Ben Klock dhe shumë të tjerë.

Miksin e Four Tet mund ta dëgjoni duke klikuar mbi foton më poshtë, ku më pas kaloni në faqen e BBC Radio 1.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM