David Guetta dhe Justin Bieber me supermodele në bashkëpunimin e ri (video)

2:07 pm 09.06.17

 

David Guetta dhe Justin Bieber janë bërë bashkë për këngën e re ‘2U’ dhe për videon e saj kanë përfshirë edhe modele nga Victoria’s Secret.

Videospoti përfshin supermodelet Jasmine Tookes, Romee Strijd, Elsa Hosk, Sara Sampaio, Stella Maxwell dhe Martha Hunt.

Në njoftimin e lëshuar, Guetta tha: “Justin ka një zë të veçantë dhe unë kam shumë respekt për talentin e tij dhe për zgjedhjet e tija. Ai ndërmorri reziqe së fundmi për të rizbuluar veten në një mënyrë aq kreative. Ndjehem shumë krenarë që ndaj një këngë me të. Ndjej se ‘2U’ është  një kombinim i jashtëzakonshëm i energjisë emocionale me një melodi të madhe kombinuar me tinguj të fortë.”

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM