Courtney Love kujton Kurt Cobain, në 51 vjetorin e lindjes (foto)

2:30 pm 20.02.18

 

Përmes një postimi në Instagram, Courtney Love ka kujtuar Kurt Cobain në atë që do të ishte ditëlindja e tij e 51-të.

Këngëtarja ka postuar një fotografi të çiftit duke shënuar: “Zemër urime ditëlindjen, zot sa më mungon.”

 

 

Cobain vrau veten në prill të vitit 1994.

Një prej fansave i është përgjigjur postimit të Love, duke shkruar: “Ai nuk harrohet kurrë dhe do të duhet përgjithmonë. RIP Kurt. Urime ditëlindjen e 51-të legjendë.”

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM