Christina Aguilera paralajmëron turneun pas 13 viteve pauzë!

1:17 pm 05.03.19

Këtë kohë sa ajo ishte në pauzë po kujdesej për dy fëmijët e saj dhe po u jepte mbështetjen prindërore.Por tani që fëmijët i janë rritur ajo po e ndjen nevojën që të rikthehet në muzikë.

Christina, vitin e kaluar lansoi albumin e saj të quajtur ‘Liberation’  e i cili u mirëprit nga publiku dhe fansat e saj.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM