Brooklyn Nine Nine kthehet për sezonën e shtatë

4:13 pm 28.02.19

Brooklyn Nine-Nine është konfirmuar për një sezonë tjetër në NBC.

Shfaqja e komedisë së policisë, e cila u anulua nga Fox në vitin 2018, por u ringjall nga NBC pas shumë protestave, do të kthehet për një sezon të shtatë.
Në një deklaratë, Lisa Katz dhe Tracey Pakosta, bashkëkryesuesit e NBC të programimit, thanë: “Ka qenë një nga kënaqësitë tona të mëdha si një rrjet për t’i dhënë Brooklyn Nine-Nine një jetë të dytë.

Brooklyn Nine Nine është një serial i realizuar nga komediani i njohur Andy Samberg i cili poashtu luan rolin kryesor të policit tejet qesharak./UrbanFm/

Related image

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM