Blue Ivy ishte ‘rozë’ mbrëmë në Grammy  (foto)

11:33 am 13.02.17

Derisa prindërit janë yje në aktivitetet e tyre, s’ka se si edhe ajo të mos jetë në një rrugë me ta.

Vajza e Beyonce dhe Jay Z, Blue Ivy ishte një nga yjet më të lezetshëm gjatë mbrëmjes së diele në ndarjen e çmimeve Grammy.

Ajo ishte veshur me një smoking ngjyrë rozë, në kujtim dhe respekt për të ndjerin Prince.

 

blue1

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM