Bellucci në Serbi, takon kryeministrin Vuçiq

7:57 am 25.02.17

bell2

 

Aktorja e famshme botërore Monica Bellucci është takuar në Beograd me kryeministrin serb, Aleksandër Vuçiq.

Ajo është pritur nga kryeministri serb dhe ka kaluar disa kohë duke biseduar me të. Ky e ka falënderuar aktoren për promovimin që ajo i ka bërë Serbisë nëpër botë, transmeton Express.

Monica Bellucci është takuar edhe me Kryetarin e Beogradit, Sinisha Mali.

“Për mua është nderë që kam edhe fraza në gjuhën serbe në filmin e ri me Emir Kusturicën. Për mua ta njoh kulturën tuaj është kënaqësi” ka thënë ajo mes tjerash në takimin e saj me Vuçiq.

 

bell1

 

bell3

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM