Bella Hadid dhe The Weeknd japin lajmin e madh

2:54 pm 26.10.18

Çifti i njohur bën bujë të madhe pas ribashkimit.

Modelja Bella Hadid dhe këngëtari The Wekeend tashmë kanë marrë një hap të rëndësishëm të lidhjes së tyre, shkruan Indeksonline.

Këngëtari 28 vjeçar thuhet se i ka propozuar bashkëjetesë modeles së njohur.

Sipas raporteve të ‘TMZ’ çifti do të bashkëjetojnë në vilën e këngëtarit në qytetin e Nju Jork-ut./Indeksonline/

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM