Bebe Rexha me tjetër rekord muzikor

3:28 pm 26.10.18

Këngëtarja Bebe Rexha ka një vit që po gëzon suksesin me “Meant to be”, që e solli në bashkëpunim me Glorida Georgia Line.

Ajo ka treguar se projekti i saj ka arritur diçka të rrallë në industrinë e muzikës. Duke lënë pas 608 milionë klikimet në Youtube. Rexha tregon se kënga ka një vit që qëndron në listën e këngëve më të dëgjuara, Billboard Hot 100.

Për këngëtaren e njohur, ky është sukses tepër i rëndësishëm pasi është kënga e vetme që ka arritur këtë gjë dhe ndër të paktat në këtë dekadë që qëndron kaq gjatë në Billboard./KosovaPress/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM