Bebe Rexha ekspozon të pasmet në një imazh të ‘nxehtë’

7:25 pm 26.10.18

Bebe Rexha njihet për zërin e saj unik dhe të fuqishëm.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore posedon poashtu linja tejet joshëse të cilat nuk heziton ti ekspozoj në asnjë rast, shkruan Indeksonline.

Një imazh provokues 29 vjeçarja e ka postuar edhe këtë herë në Instagram, Bebe ka shfaqur të pasmet ‘bombastike’ në një pozitë mjaft atraktive e veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të kuq.

Ndërsa, këngëtarja e hitit ‘Meant To Be’ po vazhdon të shijoj suksesin e albumit të parë ‘Expectations’ e cili u publikuar në qershor të këtij viti./Indeksonline/

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM