Bastille – ‘World Gone Mad’

8:08 pm 09.11.17

 

Bastille ka lëshuar singlin e ri ‘World Gone Mad’.

Kënga është pjesë e muzikës për filmin Bright prodhuar nga Netflix, ku luan aktori Will Smith, dhe që do të ketë premierën më 22 dhjetor.

“Jemi duke përfunduar një mixtape, dhe jemi në gjysmë të punës për albumin e ri,” ka thënë frontmeni Dan Smith për emisionin Beats 1 me Zane Lowe.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM