Ava Max është këngëtarja shqiptare e rradhës në ‘Time Square’

1:47 pm 09.03.19

Përveç Dua Lipës e Bebe Rexhës, edhe këngëtarja shqiptare Ava Max, është promovuar në “Times Square” në New York. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi të bërë në Instagram, ku është shprehur e habitur.

“A është ky realitet????. Në mes të Times Square?!?! Çfarë!!! Faleminderit, faleminderit, faleminderit të gjithëve për dashurinë. Ju dua shumë”, ka shkruar ajo.

 Related image

Kënga e fundit e saj është “So Am I” me të cilën po promovohet në “Times Square” dhe e cila u pëlqye nga publiku.

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM