Arcade Fire lëshojnë singlin e ri, ‘Creature Comfort’  (video)

1:27 pm 16.06.17

Arcade Fire kanë nxjerrë singël të ri, ‘Creature Comfort’, nga albumi i ri Everything Now.

Kënga u shpërnda në YouTube gjatë mëngjesit të së premtes dhe është më e fundit që lëshohet nga albumi i ri që do të dal gjatë muajit të ardhshëm.

Një tjetër këngë nga albumi i ri u lëshua gjatë muajit të kaluar. ‘Everything Now’ është kënga që mban emrin e albumit.

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM