Anderson .Paak publikon listën e këngëve të albumit të tij të ri

11:27 am 30.10.18

Dy vite pas publikimit të albumit “Malibu”, një album që u tregua shumë i suksesshëm, Anderson .Paak ka publikuar listën e këngëve të albumit të ri të titulluar “Oxnard” i cili pritet te dal gjatë muajit nëntor.

Lista e publikuar zbulon se Anderson .Paak ka bashkëpunuar me shumë hip-hop artista si Kendrick Lamar, Dr Dre, Snoop Dogg, dhe Pusha T.

Albumi planifikohet të dal me 16 Nëntor. Shikoni listën e këngëve më poshtë.

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM