A$AP Rocky – ‘Praise The Lord (Da Shine)’

7:41 pm 06.06.18

 

Skepta dhe ASAP Rocky kanë shpërndarë videospotin për këngën e tyre të re, ‘Praise The Lord (Da Shine)’.

Kënga është pjesë e albumit të tretë të ASAP Rocky, Testing, i cili doli muajin e kaluar.

Në klipin e këngës, reperi amerikan dhe grime këngëtari britanik festojnë dhe promovojnë qytetet e tyre, New Yorkun dhe Londrën.

 

 

 

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM