A po zavendësohet Ben Affleck nga Robert Pattinson në rolin e Batman?

7:27 am 12.02.19

Robert Pattinson është ndër aktorët e përfolur që mund të marrin rolin e Batman nga Ben Affleck. Affleck ka luajtur superheroin në Batman v Superman: Dawn Of Justice, Justice Squad, dhe Justice League, dhe do të luajë në Justice League 2. Muajin e kaluar aktori Afflec konfirmoi se ai nuk do të luante rolin në filmin e pavarur, The Batman. Sipas redaktorit të përgjithshëm të Revenge Of The Fans,Mario Robles, një listë e gjatë e yjeve po konkurrojnë për të luajtur karakterin, përfshirë Pattinson.

Image result for batman ben affleck

Të tjerë në listë thuhet se përfshijnë Jack O’Connell, Kit Harrington, Aaron Taylor-Johnson, Richard Madden dhe Armie Hammer. Ansel Elgort, Dylan O’Brien, Logan Lerman dhe Noah Centineo gjithashtu u përfolen, por mendohet se nuk janë në shqyrtim./UrbanFm/

 

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM