A i ka bërë ‘diss’ The Weeknd Drake-ut në këngën e fundit?

4:36 pm 14.01.19

The Weeknd i ka bërë “diss” Drake në këngën e fundit?Bashkëpunimi i ri i The Weeknd me Gesaffelstein ka nxitur spekulime nëse këngëtari i ka bërë “diss” Drake.

Në këngën e fundit të tij të titulluar “Lost in Fire”, The Weeknd flet për një fëmijë të fshehur, që sipas adhuruesve është djali i fshehtë i Drake nga lidhja e padëshiruar me një pornoyll. “Dhe unë dua vetëm një bebe me të duhurën, sepse s’mund të jem një njeri që e fshehë atë”, është një pjesë e tekstit të kësaj kënge.

Videoklipi i këngës “Lost in Fire” u publikua më herët gjatë të shtunës, duke konfirmuar se flitet vërtet për një fëmijë të fshehur.

Drake është baba i djalit 14 muajsh të pagëzuar me emrin, Adonis. Pusha T ishte i parëi që zbuloi se Drake ka një fëmijë të jashtëm në projektin e fundit të tij.

Hakmarrja e The Weeknd mund të jetë si pasojë që Drake kishte thënë se ka fjetur me Bella Hadid, të dashurën e këngëtarit të hiteve të mëdha si “Wicked Games” dhe “Call Out My Name”.

 Më parë Drake dhe The Weeknd kanë bashkëpunuar në këngë si “Crew Love”

URBAN Electro

URBAN Funk

URBAN FM